2737
2734

فکر کنم اگه واریکوسلش شدیده باید عمل شه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه شدید نیست دکتر گفته اصلا شدتش مهم نیس فک کنم باید خوراک تقویت بشه

خرنوب شنیدم خوبه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
نه میخوام درمانای خونگی و طب سنتی رو بدونم چه خوراکی هایی خوبه

عزیزم من تا اونجایی که میدونم درمان خانگی خاصی نداره فقط باید بری دکتر قرص میده یه مدت اگه خوب شدی که هیچ اما اگه نه که عمل میکنن

خدایا شکر❤

به نظرمن عمل بهترین گزینه واسه درمان واریکوسله   عمل میکرو ولی چون دقتش بیشتره لطفا وقت خودتونو هدر ندین مخصوصا اگه نزدیک سی ََال هستین  من شوهرم واریکوسل داشت چند مدت فکرمیکردم مشکل منم حتی برام عکس رنگی گرفتن بعد مشکلی که نبود گفت باید شوهرت از بده فهمیدیم واریکوسل یکطرفه داره دکتر زنان بهش دارو داد ال کارنیتین و کلومفین و ویتامین ای  بعد دکتر خودش گفت باید عمل شه تو این مدت چون دارو مصرف کرده بود من باردارشدم هرچند بیخیال شده بودیم  منم خیلی خوشحال ولی متاسفانه سقط شد تو هفته6 بعدشم اقدام نکردیم تااینکه شوهرم 4 ماه پیش عمل کرد و با اولین ماه اقداممون من باردارشدم خداروشکر اینارو گفتم که لطفا یه دکتر دیگه برین واسهشوهرتون واینکه دکترزنان هیچی از مشکل مردان نمیدونن  خودم تجربه دارم واسه همین میگم

انشالله باردارشین شمام

2706