2726

فقط برام سواله مگه خودش نگفته مردان پاک برای زنان پاک

من ک تو مجردی با نامحرم ارتباط نداشتم چرا ی ناپاک عوضی نصیبم کرده

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐

یا شوهرت توبه کرده یا امتحانت اینه

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخوام قضاوت کنم ولی فقط مگه ارتباط با نا محرمه بعدم خدا عقل داده قدرت تصمیم گیری داده که درست انتخاب کنیم

چیزی که آدم رو زمین میزنه باور کردنی نیست باور نکردنه...  ▷ ◉──────── ♪♡
2728

عزیزم مشکلاتمونیا بخاطر غفلته یا آزمایش شاید خدای نکرده تو سرنوشتت این بوده که تصادف کنی قطع نخاع بشی مثل اینهمه جوون که شدن و میشن ولی خدا اینیکی امتحان رو جلوت گذاشته که بهتر بتونی خودتو رشد بدی

تودرکل باید یکم از اون فضای بسته و حریمی که داشتی درمیومدی باچندنفر صحبت میکردی گاهی خودآدم ملاک و انتخابش غلطه من خودم اولویتم ادم بودن و انسان بودنه بعدش چیزای عقیدتی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

ربطی ندارد اونم منظورش ب طور حرام باکسی رابطه داشتع باش  چرا حرف الکی روی خدا درمیارید از اون دنیا بترس

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...

خوب عزیزم خدا عقل و قدرت تصمیم گیری داده به آدم .دیگه خودمون انتخاب می کنیم.دوران نامزدی و اینا برای شناخته طرفه

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش

خدا نگفته مردان پاک

گفته زِنا کار جز با زِنا کار ازدواج نمیکنه قطعا

منظورش از پاک بودن، معصوم بودن نیست

منظور اینه که از زنا مُبراست

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩
2706