2726

نریم بهتره تا بریم و خوشمون نیاد بخوایم گزارش بزنیم یا حال کسایی که اونجا هستن رو بگیریم.

دوستام، ژونا، سرما، نازنین،  بانو، مهرنوش ، آنجل ، هاوین، نسرین، فریماه و آرام جون، نظرتون چیه بریم از اینجا، بریم مامی سایت، یا سایت دیگه ای که انجمن گفتگو داشته باشه، اینجا هم تبلیغاتش عذاب آوره، هم کاربرا نامهربونی میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای آره بخدا 

طرف تایپیک میزنه فقط متاهلا بیان بگن زندگی و....

مجردا میان میگن مجردم شوهر ندارم 

خب تو که شوهر نداری ...میکنی که میای تو تاپیک

یا برعکسش

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...
2728

من اتفاقا بعضی تاپیکارو خوشم نمیاد ولی فقط به قصد گزارش میرم داخل.نمیشه که بگیم خوشمون نمیاد پس نریم تو.اما نه هر تاپیکی.مثلا کسی که تاپیک جنسی میزنه و همه چیز رو با جزئیات شرح میده شخصا سریع گزارش میزنم

وای آره بخدا  طرف تایپیک میزنه فقط متاهلا بیان بگن زندگی و.... مجردا میان میگن مجردم شوهر ندا ...

اخه وقتی طرف اینو میگه بیشتر تحریک میشی بری ببینی چ خبره

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اتفاقا بعضی تاپیکارو خوشم نمیاد ولی فقط به قصد گزارش میرم داخل.نمیشه که بگیم خوشمون نمیاد پس نریم ...

اخه بعضیا میان تاپیک میزنن از زندگیشون میگن 

چن نفر میان میگن دردغ میگی و گزارش میزنن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه وقتی طرف اینو میگه بیشتر تحریک میشی بری ببینی چ خبره

خب ببینن ولی دیگه چیزای چرت وپرت ننویسن مخصوصا تو اوتاپیکایی که شوخی بردار نیست

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...
اخه بعضیا میان تاپیک میزنن از زندگیشون میگن  چن نفر میان میگن دردغ میگی و گزارش میزنن

این اشتباهه.من خودم خیلی از تاپیکا بهم ثابت میشن که استارتر داره دروغ میگه ولی بی سروصدا ترک میکنم تاپیک رو.چون یه درصد احتمال میدم اشتباه از من باشه.اما خب تاپیکای غیراخلاقی که هرچیزی توش عنوان میشه زا تاپیکایی که توش فحش میدن رو گزارش میزنم

2706