2737
2734

سلام بچه ها من تو عقدم نامزدم یه خونه داره اپارتمانیه جهیزیمو بردنی طبقه پایینمون بجای اینکه بیاد تبریک بگه و شیرینی بیاره اومد دعوا را انداخت ک صدای اسباب کشیتون اذیتم میکنه هشت ماهه خونه رو خالی گذاشته بودیم تو این هشت ماه جمعش ده بار نرفتیم تو اون خونه دیروز حولو حوش ساعت شش دوتایی رفتیم برا مبلم کاور بندازم زن عقده ای باز پیداش شد ک من کارمندم و فلان خوابیده بودم خدا شاهده حتی یه ذره هم صدامون در نمیومد نمیدونم واقعا مریض روانی چیه اومد باز یع دعوایی انداخت رف نامزدمم گفت ما اینجا اجاره نشین نیستیم شمام صاحب خونه نیستی بعدشم نمیدونستیم برای بستن کاور مبلارو از سقف اویزون کنیم اینور اونور نشه قیمت خونه ی میلیاردو نیمه باید ما اونجا راه نریم چون خانم کارمنده باید تو خونه پرواز کنیم   ما حالا اونجا زندگی نمیکنیم ماهی یبار رفتنی میاد اینجوری مزاحم میشه ما اونجا زندگی کنیم باید چیکار کنیم از دست این زنه عقده ای شاید من یه جارو برقی خواستم بکشم یعنی باز میاد دم در  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماااا☝️

سکوت سکوت سکوت

یهووک اعصابمو خورد کنه داد میزنم بی فرهنگ بسه دیگه

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢
2728

بدتون نیاد 

ولی همسایگی با یزدی ها خیلی سخته

انگار طرفشون کره ازبس داد میزنن بلند بلند حرف میزنن 

باور کن دیگه روانیمون کردن پنجره بازه گرمه هوا 

یک شب بلند بلند خدافظی یا داد میزنن ممد هووووی اه 

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢

طبقه بالایی ما باشگاه اسب دوانی دارد خداشاهده هیچی هم بهش نمیگم 

پایینی هم انگار بچشو شکنجه میده مدام بچه جیغ میزنه میگه اااییی 

هر سه واحد تریاک میکشن و تو کار فروش مواد مخدرند 

مدام هم رو پشتبام دم کولر مراسم کباب پزی دارند و مااز بوی دود و کباب مدهوشیم 😊

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

منم دارم.یه موردشو فقط برات بگم:یه بارپسرم کوچیک بود اشغالارو اومدم ببرم.سوراخ شد ابش ریخت تو پله ها.منم گفتم وقتی خابید میرم براتمیزکردنشون.از قضا شوهرم زود اومد.زنه اکمد دره مارو زد.گفتم بله:گفت باشوهرت کاردارم.گفتم خو بگین.گفت نه بگو خودش بیاد.بعد شوهرم رفت .اونم گفت:؟زنت اشغالارو برده ابشم ریخته تو پله ها نیومده تمیزکنه.اینقد زورم گرفت که میخاست بین مادعوا درس کنه.منم تو راه پله بودم گفتم خب به خودم میگفتی.قصدداشتم کارم که تمام شد بپه خابید بیام تمیزکنم.این یکیشه فقط.عوضیه مریییض

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2738

من یه همسایه فضول بیشعور داشتم که یه مدت گیر داده بود من شوهرم تو گروه ساختمونه عکس باحجاب بذار برای تلگرامت. هر روز اینو می‌گفت. سر آخر گفت میرم پلیس فتا شکایت میکنم گفتم حتما برو 😁

همسایه بالایی ما که نا صبح بیداره و صدای قلیونشون میاد

وقتی راه میره سقف میلرزه

هرچی هم ازشون درخواست کردیم بی فایده س

بدتر میکنه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

از این داستانا فقط قیمت خونه اسی رو فهمیدم 😅😑

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
2706