2726

سلام خانما یه گل پسر باردارم .اولین بارداریم هم هست خانواده شوهرم اسم بچه ام انتخاب کردن همش به اون اسم از حالا میگن یعنی مادر شوهرم از زمان مجردی شوهرم میگفته که فلان اسم باید بذاری.من وشوهرم اسمی دیگه ای در نظر داریم ولی به اونا نگفتیم .شوهرم میگه زمان گرفتن شناسنامه اسمی که خودمون میخوایم میگیرم یه بهونه مییارم که اون اسم قبول نکردن .ولی من گفتم که من بهشون میگم که اسم خودمون میذارم نه اسمی که شما میگید .قبول نمیکنه میگه نگو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسمی که انتخاب کردن چیه 

اسمی که خودشون دوس دارن چیه 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ❤️.       چون به چيزى اراده فرمايد بى ‏درنگ موجود مى شود 💗

اسما چیه؟؟ بگو دوتاشون رو

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

پیشنهاد شوهرت بهتره

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

اگ با شوهرت اعتماد داری و مطمئنی ک میذار نگو 

هر چن منم جات باشم میگم چ لزومی داره اون انتخاب کنه فرصت داش رو بچه خودش بذار دیگه ۹ ماه تحمل کمی اون انتخاب کنه 

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers
2706