2726
عنوان

حرف همسرم راجب پس انداز کردن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 36 پست
طلا میگیرم هر از چند گاهی همین پس انداز حساب میشه ؟

اره دیگه.

پس پس انداز چیه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
دقیقااا  راست میگه بابا حداقل من خرج میکنم حسرت چیزای کوچیک رو دلم نمونه برا بزرگاش خدا کریمه& ...

خیلی بد شده من نمیخام 😪😪

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دیگه. پس پس انداز چیه

من فکرم این بود که پول نگهدارم تو حسابم

کم کم زیاد بشه طلا بگیرم...

همسرم میگه اون پولو خرج کن من خودم برات طلا می گیرم 

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
2728
پولو پس انداز نکن، حرف شوهرت تا حدی درسته پول راکد تو این مملکت یعنی ضرر... جاش سکه پارسیان یا نیم س ...

ممنونم دوستم

ما پولمون به پس انداز نمیرسه  فقط پارسال ۵ تومن طلا خریدم الان شده ۱۰ تومن

طلا هم خودش نوعی پس انداز

نظر بقیه هم همین بود 

من فکرم این بود که پول نگهدارم تو حسابم کم کم زیاد بشه طلا بگیرم... همسرم میگه اون پولو خرج کن من ...

اگر درآمد همسرت خوبه و خونه و سرمایه داری.

پس راحت خرج کن پس انداز نکن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
طلا بخر هم پس اندازه هم خرج الکی نیس

طلا میخرم هرچند وقت...

شوهرم میگه پولاتو خرج کن 

من خودم برات طلا رو میگیرم...

به حرفش گوش کنم و خودم پس انداز نکنم دیگه؟

به نظرم همیشه یه مقدار پول نقد تو خونه داشته باشید یهو شبی نصف شبی دور از جون یه اتفاقی اگه افتاد گیر نیفتین.

ولی اگه میتونی مثلا۳،۴ماه یبار پولاتو جمع کن یه تیکه کوچیک طلا بخر بزار یه گوشه ای برای خودت

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
بچه ها شوهرم میخاد ماشینو بفروشه میوه بخره بزاره سردخونه  این عاقلانست؟؟

یعنی کسب و کار میوه راه بندازه ؟

من فکرم این بود که پول نگهدارم تو حسابم کم کم زیاد بشه طلا بگیرم... همسرم میگه اون پولو خرج کن من ...

شده سکه یک گرمی بخر با پولت اما نذار تو بانک

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers
طلا میگیرم هر از چند گاهی همین پس انداز حساب میشه ؟

بله پول پس انداز کردن ارزش نداره اینو شوهرت درست گفته ولی اینکه با پولت طلا میخری خیلی کار عاقلانه ای میکنی

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر
2706