2737
2734

بچه ها شوهرم کلا خیلی عصبی و کلا دست بزن داشت از اول 

با هم ۴سال دوست بودیم و الان ۴ ساله عروسی کردیم ی دختر ۳ ماه و نیمه دارم

دیگه واقعا بی شعوری و عقده ای بودنش خسته ام کرده خیلیییی دوسش داشتم و شدیدا بهش وابسته ام ولی هیییییچ چیز خوبی نداره نمیدونم چیشو دوست دارم یک شب بدون اون خونه مامانم میمونم دپرس میشم وابسته ام شدید

دیشب سر ی چیز مسخره سر اینکه داشت با فینگیر بینی دخترمو تمیز میکرد من بهش چند بار گفتم نکن داره گریه میکنه ولشکن میریم خونه خواب بود تمیز میکنیم داد زد و منو هول داد گفت برو اونور بهت میگم

منم واقعا بغض کردم و رفتم تو اتاق بهش رفتنی گفتم واقعا خیلی بیشعوری 

اونم بعدش اومد تو اتاق گفت بریم خونه بهت میگم بیشعور کیه

جلوی خواهرشوهرام آبرومو برد 

وقتی اومدیم خونه تو راه تو ماشین کلی منو زد خلاصه اصلا غرورم نمی ذاره بگم چ بلایی ب روزم اومده 

میگید چکار کنم چ رفتاری کنم 

از طلاق وحشت دارم با اینکه خانواده ی خوبی دارم ک از همه لحاظ تامینم میکنن ولی میترسم طاقت نیارم از لحاظ روحی 

بچه ها کمکم کنید

خدایا نمیگویم دستم را بگیر...عمری ست گرفته ای مبادا رها کنی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی وقت که مردها خوابن دست بزن دارن تا میخوره بزنیدشون 😥😥😤😤😤😤😤

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
ازش متنفر نشدی انقد باهات بدرفتاری میکنه؟

این مدل خانما متنفرم ک بشن انقد شخصیت وابسته ای دارن ک نمیتونن از طرف بکنن 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

از اول اینطور بود اشتباه کردی موندی

الانم اشتباه کردی بچه اوردی

چی بگم

مسئولیت بچه باهاته الان

ببین میتونی تنهایی زندگی کنی و بچه رو بزرگ کنی

2738

الهی بگردم چرا با خانواده همسرت اگه رابطه خوبی داری صحبت ننیکتی راهنناییش کنن یا ی هفته جمع کن برو خونه مامانت بذار بترسه بی کسی مگه اینطوری رفتار میکنن باهات 

من شکر خدا همسر عالیه ولی خانوادش یکی دوبار سر ناحق بانتو همسر بحث کردن منم زود ب بابام گفتم گفتم من بی کس نیستم مث عروسا دیگت هرجوربخوای رفتارکنی من شان و شخصیت دارم دیگه ابروشون جلو خانوادم رف حدشوتو میدونن

تجربه خودمه این..

وقتی یبار به شوهرت تذکر ا دادی اگه بخاد اون کارو انجام نده همون یبار کفایت میکنه.تذکر دوباره باعث عصبانیت ولجبازیشون میشه...دعواتونم اونقدر مهم نیست که بخوای به طلاق فکر کنی..درواقع معضل نیست.یکم احترام به هم بزارید حل میشه اختلافاتون

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2706