2733
2734

خواهر من ۳۲ سالشه و سرطان معده داره و متاسفانه روده و غذه لنفاوی داخل شکم رو درگیر کرده عملش کردن معدشو کااامل برداشتن و اون قسمت از روده اش،  قسمت های سالم‌روده رو که فرستادن پاتولوژی گفتن سلول زنده داخل بافت روده هست،۸ جلسه هم شیمی درمانی شده، خیلی ضعیف و لاغر شده، نمیدونم خوب میشه یا نه خیلی نگرانشم خیلی داغون شدیم تو این ۸ ماه😭😭

متنفرم‌از خانواده شوهرم‌ 💩💩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره متاسفانه پرشوهرم داشت..ایشالله که شفاپیداکنه خواهرت..صلوات فرستادم سمتش

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..
2728
2738

خاله من ولی دوراز جان خواهرتون خوب نشودن فوت کرد 🥺ولی خاله م از نوع بدخیم بود کل بدنش درگیر کرد

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
آره متاسفانه پرشوهرم داشت..ایشالله که شفاپیداکنه خواهرت..صلوات فرستادم سمتش

پدرشوهرم

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..
2706