2733
2734
عنوان

یه دختر میخواممم

583 بازدید | 49 پست

یه پسر ۱۶ماه و نیمه دارم.خیلیییی دلم میخواد یه دختر هم داشته باشم.البته الان زوده دو سه سال بعد.ولی همش تصور میکنم بازم پسردار میشم.دوس دارم هر دوتا نعمت خدارو داشته باشم.حتی ب این هم راضیم ک دوقلو باشن یکی دختز یکی پسر😍

با این ک پسرم سر شیر نخوردن و رفلاکسش منو جون ب لب کرد ولی باز عاشق بچه م

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر

عزیزم ایشالا دختر باردار شی

یه بیکارم که دوست داره توی قلب تو شاغل شـہ👊😂یه جوری خواستنی هستی که حتی ویروسم باشی آدم دوست داره ناقل شـہ👊😂واسـہ اون قلب دریاییت آدم مجبوره ساحل شـہ👊😂چشات جوری پر از عشقـہآدم دوست داره شاعر شـہ👊😂یه جوری خوبی لامصب😷😷 آدم دوست داره عاشق شـہ😐👊😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایشالا هرچی صلاحه دخترو پسر فرقی نداره فقط سالم و صالح باشه❤

واییی باورت نمیشه من دلم ی جین  بچه میخواد😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃مجردم 😦😦😦😦😦😦

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2738

منم دلم میخواد داشته باشم ولی نداشته باشم بهتره با این وضع جامعه، وضعیت فساد و فحشا و.... آخرم بدی دست یه عوضی ببره هربلایی خواست سرش بیاره و نتونی حرف بزنی 

قلبا دختر دوستم ولی نداشته باشیم بهتره

تو نخ ما نباش گره میخوری
فکر کردم دنبال کیس ازدواجی    

🤣حالا بعدا برا پسلم

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر
منم عین توام.دلم دختر میخاد ایندفه.. ولی حسم میگه باز پسر میشه

کاش خدا جفتمون دختر بده دومی رو

خب فک کنم با تنظیم غذا اینا میشه دختردار شی خاسی برو پیش دکتر تغذیه اون بگه

برنامه میدن احتمال دختر دار شدن میره بالا😐

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

داداشم دوتادخترداره بایه پسرالان ک دختراش بزرگ شدن پایه پیاده روی جشن مهمونی بازاررفتن بامامانشون هستن یعنی بره بازارمنت کسی ونمیکشه بره جایی بادختراش میره خیلی حسادت برانگیزه 🙂

انرژی مثبتشونم💕
2706