2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من نمیبخشم البته خیلی بستگی به شرایط داره ولی معمولا با این چیزا کنار نمیام 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2728

ای خاک تووو اون سرشوهر بی لیاقت من کنن، من وضعم از تو بدتره، من اصلا نمیدونم خبر مرگش الان کجاست، الان با کدوم عفریته داره دل و قلوه میده ک نمیاد منو بیگیره😁

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
2738
اگه پشیمون بشه از کارش میبخشمش

راست میگه اگر‌ خیلی زیاد پشیمون بود میتونی حق طلاق ازش‌بگیری و دار و ندارشم بزنه نامت.اینارو بهش بگو اگر قبول کرد یعنی واقعا پشیمونه و هرگز اینکارو نمیکنه

من بخشیدم اما هیچ وقت نتونستم فراموش کنم ذهنو فکرم خراب شده هییییچ وقت نمیتونم دیگه بهش اعتماد کنم ب هیچ عنوان هم نمیتونم باورش کنم روزی هزارباربگه دوست دارم دنیارم ب پام بریزه اون اعتمادبرنمیگرده

تو انتخابم دقت میکنم که کارم به اینجا نکشه اگرم بکشه ونمیکشه اگه کاملا یک طرفه باشه ومن مقصر نباشم واهمال کاری نکرده باشم نمی تونم ببخشم وطلاق ولی معمولا یک طرفه نیست واکثر خیانت ها دلیل دو طرفه داره

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

نمیدونم

برام خط قرمزه

ولی آخه بچه ام چی

واقعا نمیدونم

احتما زیاد ترکش کنم یا با شرایط برگردم مثل حق حضانت و حق طلاق

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
2706