2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هنوز عروسی نگرفتیم😢بااین کرونا هم معلوم نیست هیچی ولی حاضرم برای عروسی گرفتن دوسالی صبر کنم‌من آرزو ...

عزیزم ایشالله که کرونا تو کل جهان بزودی از بین بره..ولی اگه خدای نکرده طبق گفته اون دانشمندی که گفته احتمالا تا۱۰سال آینده کرونا هست چی؟خبخیلیا الان به خاطر کرونا میرن آرایشکاه ولباس عروس وماشین عروسو آتلیه..اینم قشنگه

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..
والا نمیدونم خودمم سه روزه عقب انداختم بدون هیچ علامتی و بی بی چکام همش منفیه

اگه بچه میخوای انشاالله بشه ولی بعد کرونا چون خانومای باردارجز گروهای خطر حساب میشن

2738
اره یه حس خستگی غیر معمولم دارم ولی نمیدونم آثار کروناست یا چی

منم یه مدت احساس خستگی داشتم بعدش تهوع رفتم  دوبار تست کرونادادم منفی بود علاعممو به دکتر گفتم یه سری ازمایش نوشت که فهمیدم باردارم اصلا فکرشم نمی کردم باردار باشم 

صددرصده؟

اگه به موقع خوردی و همزمان داروی دیگه مثل آنتی بیوتیک نخوردی آره خیالت راحت باردار نیستی

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706