2737
2734

درسته همینجوری عزیزم،نگران نباش 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنوز بلد نیست چکار کنه کم کم راه میفته من دخترم اول سینه خیز میرفت الان دیگه چهار دست و پا میره بچه خواهرشوهرم الان شش ماهشه اصلا نمتونه بچرخه هر بچه ای مدل خودشو بلده مقایسه نکن خااانم

دختر من از ۵ماهگی تلاش میکرد نمیتونست سرش بلند کنه با سر لیز میخورد رو قالی!!از ۶ماهگی یواش یواش اول سرش بلند کرد بعد دستاش حرکت داد و رفت

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2738

(با جازه استارتر) خانوما یه گروه پرجمعیت واسه خنده تو همین نی نی سایت ساختیم اگه خواستید عضو بشید بیاید تو تاپیک اخرم همچی درباره گروه رو نوشتم

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂

پسر من ۴۰ روزشه هنوز به حرکت نرسیده اما مشکل من اینه که پسرم وقتی با شیشه شیر میخوره نصفش از کنار سرشیشه میریزه بیرون شیشش فیلیپسه مدل اونت ، کسی شیشه شیر میسناسه برای پسر من مناسب باشه ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم .