2733
2734
عنوان

من خیلی حساسم یا ملت گاون؟؟؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 64 پست

خواهر همسرم یه فیلم فرستاده بود من ترجنه کنم...منم تمام وقت سرکار بودم دو روز بعدش خواستم شروع کنم.یهو فرستاد من فکر کردم بلدی گفتم انجام بدی...گفتم نه عزیزم بلد نیستم و انجام ندادم.وقتی کاری رو مقت انجام میدی ارزشش میره زیر سوال

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا پسر من پنجم یکی از مادرها بهم شب پیام داد جواب فلان سوال رو بفرس منم گفتم هنوز حل نکردیم حل کردیم چشم میفرستم ،بعد تا صبح بلند بشیم درس رو جواب بده شد ساعت ۱۱ بعد براش فرستادم ،

برگشته میشه سلام ظهر بخیر دستت درد نکنه 

و من احساس کردم با کنایه حرف زد یا من اشتباه کردم

2728
حق داری. بعضیا یه ذره شئور ندارن چه تو مخ تو چرا حل میکنی؟؟؟ 

من خرم بخدا😐

یه سوال از یکی بخوام هیچکس برام حل نمیکنه پشت سرمم حرف میزنن لازم وقتی ازم میپرسن جواب میدم😣

سطح شعور ملت اومده پایین مخصوصا تو نسل های جدید ک ادب و احترام کمرنگ شده و هرکی حاصر جوابتر فک میکنه ...

من خودمم اسوه سخن وری نیستم ولی وقتی یچیزی از یکی میخوام حداقل دو سه بار تشکر میکنم😂

به خودشون زحمت نمیدن جواب سوال رو بدست بیارن دیگه نمیگن کسی که جواب رو بدست میاره از وقتش میزاره دیگه بچه ی منم میتونه بازی کنه بعد خیلی راحت جواب رو بگم کسی دیگه بفرستم برام  

2738
حس بدی نداری؟

نه عزیزم،به نظرم آدم باید برای اطرافیانش حد و حدود مشخص کنه،یعنی چی که من برای یکی به اسم دوست کاری انجام بدم و برگرده بگه جون بکن؟؟؟ یه جوری برخورد میکنم بار اول و آخرش باشه

البته به همین دلیل دوستای صمیمیم یکی دوتا بیشتر نیستن،ولی دوستای سلام علیکی تاااا دلت بخواد دارم

دقیقا همینه ادمو دم دستی میبینن

دفه بعد بگو وقت میزارم هزینه داره.یعنی چی جون بکن...قطع رابطه نه اما تذکر بده حتما

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
من خرم بخدا😐 یه سوال از یکی بخوام هیچکس برام حل نمیکنه پشت سرمم حرف میزنن لازم وقتی ازم میپرسن جوا ...

دور از جون 

اما این کارو نکن. من حاضرم تنهای تنها باشم اما از این مدل آدما دور و برم نباشن

ودانشگاه میرفتم به خاطر چادرم خیلیا اصلا باهام همصحبت هم نمیشدن. بعدا فهمیدم از حرفاشون که با،با حجابا اینطورین. منم دیگه کل 4 سال رو تنها بودم. فقط 2 تا رفیف تو دانشگاه داشتم. با بقیه هیچ صنمی نداشتم. هیچی

2706