2726
عنوان

مرد همسایه تو اسانسور😐

2777 بازدید | 165 پست

امروز رفتم دکتر صبح داشتم برمیگشتم سوار لسانسور شدم بیام بالا مرد همسایه هم بود تو اسانسور منم با دخترم بودم‌ همسایه هامونو نمیشناسم ولی سلام دادیم دیدم مرد خودشو بکشه ۱۶۰ قدشه راستش از خودم خجالت کشیدم با این قدم😐😑😑😑😑 راحت ۲۰ سانت از مرد بلندتر بودم. ۱۸۰ قدمه من البته شوهرمم بلنده ها...ولی حس بدی بهم دست داد امروز تو اسانسور😓

چیکار کنم؟

هیچی

مگه قد آدما دست خودشونه که خجالت بکشه؟

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا تو چرا

الان بیچارع مرده باید حس بد داشته باشه ک اونم دست خودش نیس

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706