2737
2734
عنوان

علمداران حضرت زهرا😍😍😍

254 بازدید | 17 پست

هر کسی عاشق حجاب و چادره اما پول نداره بخاطر قیمت بالاش بخره درخواست دوستی بهم بده

چادر علم افتاده حضرت زهراست و ما با چادرمون میتونیم این علم رو بلند کنیم و به دوش بکشیم انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا خیرت بده

چه کار قشنگی....

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
زنده باشی عزیزم همین وسیله بودن هم لیاقت میخواد گلم❤

شما هم باش و به خیلیا کمک کن

فقط نیت کن بقیه اش جور میشه

بگو آقا صاحب الزمان نذر ظهور تو این کارو انجام میدم

ببین حضرت چطوری نگاهت میکنه

شما هم باش و به خیلیا کمک کن فقط نیت کن بقیه اش جور میشه بگو آقا صاحب الزمان نذر ظهور تو این کارو ...

مرسی مهربونم انشاالله

خیلی قشنگ گفتی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

چه کار خوبی.خدا رو شکر.حضرت زهرا دستتون رو بگیره.ای کاش منم توانایی اینکار رو داشتم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706