2726
عنوان

با مادر شوهر عقده ای و پررو چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 103 پست
سکوت کن 

چقد اخه...بخدا صبر هم حدی داره...از صبح تا شب با دخترش یه ریز دارن تیکه بارم میکنن...بخدا عصبی شدم تو اتاق...از تشنگی هم بمیرم جرات ندارم تا قبل اینکه شوهرم بیاد از اتاق برم بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا میتونی  شوهرتو بکش سمتتو رفتنتو محقق کن 

اونارو هم نادیده بگیر انگار که نیستن محلشون نکن کار خودتو بکن قشنگ جزغالشون میکنی 

آهنگ بزار پاشو کاراتو بکن برو بیرون بچرخ قشنگ قهو ه ایشون کن با کارات

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2728
چقد اخه...بخدا صبر هم حدی داره...از صبح تا شب با دخترش یه ریز دارن تیکه بارم میکنن...بخدا عصبی شدم ت ...

عزیزم درکت میکنم من ی مدت تو یه اتاق تو خونه مادرشوعر زندگی میکردم میدونم وقدر سخته ادم اختیار هیچی رو نداره برات صلوات فرستادم مستقل بشی 

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
اخ اخ کاش ازاول قبول میکردی خیلی سخته تو آدم حسابشون نکن ب شوهرتم هی گوش زد کن ب فکر بشه برید

بودن باهاشون موقتیه.من از اول شرطم همین بوده ک باهاشون زندگی نمیکنم حتی هنوز جهازمو نیاوردم.اولش گفتن ک شما برید دنبال خونه ما طلبتونو میدیم حالا نه طلبه رو میدن نه میزارن راحت زندگی کنم ولی باز خدا رو شکر شوهرم سمت منه

هر چه زودتر مستقل شی به نفعه هر دوتونه !!!

حتماً رفتارشون رو باسیاست به شوهرت انتقال بده تا فکر نکنه قصد دوبهم زنی داری اگه باور نکرد تونستی صداشونو ضبط کن بهش بده تا زود تر اقدام کنه!!

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  

[QUOTE=157319521]چقد اخه...بخدا صبر هم حدی داره...از صبح تا شب با دخترش یه ریز دارن تیکه بارم میکنن...بخدا عصبی شدم ت برو خونه پدرت تا وقتی خونه رهن کنه ومستقل بشین.ببخشید ولی ولی مقصر خودتی عزت واحترام برای خودت قایل نیستی

اشتباه کردی رفتی اونجا.تا قبل عروسی باید میگفتی خونه مستقل میگرفت میرفتی.الان دیگه یا باید بری خونه بابات تا شوهرت خونه بگیره یا اینکه صبر کنی خونه بگیره برین.بعید میدونم پولی چیزی بهتون بدن.فقط میتونی از اونجا فرار کنی بری

شوهرت باید یکاری کنه عزیزم کاری از دست تو برنمیاد پسرارو چه حسابی اینجوری زن میگیرن واقعن موندم

رو چه حسابي به اين پسرا زن ميدن!!!!😑😑😑

پسر خالم خونه داره كوچيكه البته،سركارم ميره،يك ماشين معموليم زير پاشه باور ميكني خالم جرات نميكنه براش بره خواستگاري!!!!!! ميگه برم چي بگم! طرف طلا ميخواد عروسي ميخواد عيدي و مسافرت و ايتا ميخواد..چرا خودمو مديون دختر مردم كنم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزیزم درکت میکنم من ی مدت تو یه اتاق تو خونه مادرشوعر زندگی میکردم میدونم وقدر سخته ادم اختیار هیچی ...

مرسی عزیزممممم.بخدا خودم و مامانم یه چشممون اشکه یه چشممون خون.اون بیچاره هم دستش از زمین و اسمون کوتاهه نمیدونه برام چیکار کنه

چقد اخه...بخدا صبر هم حدی داره...از صبح تا شب با دخترش یه ریز دارن تیکه بارم میکنن...بخدا عصبی شدم ت ...

بیخیال بابا برو بشین تو سالن هرچی میگن نیشخند بزن گل یخچال رو هم بردار بخور گفت مفت خور با لبخند تو چشمش نگاه کن بگو پولمون رو‌بدید میریم خودتون پولمون رو نمیدید

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706