2726
عنوان

دیر رافتادن نوزاد

113 بازدید | 9 پست

سلام مادرای عزیز.پسرم ۱۴ ماهشه.از ۸ ماهگی سینه خیز رفت.تو ۱۱ ماهگی چهار وست و پا.از یکسالگی به کمک وسایل تونست بایسته و راه بره.و تا الان همینه فقط.تعادل خیلی کم داره.دکترش میگه تا آخر ۱۵ ماهگی‌ وقت داره.ولی من خیلی نگرانم.یکی یهم گفت با روغن سیاهدانه چرب کن پاهاش رو.کسی تجربه ای داشته؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5127970/اگه-میشه-گزارش-بزنید

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز خیلی وقت داره هنوز برای راه رفتن،من چی بگم که پسرم ۲۰ ماهشه،بهش میگم اینو بیار،اونو بیار،همینجوری با لبخند زل میزنم بهم نگاه می‌کنه نمی‌فهمه انگار منظورم چیه،چهار تا کلمه هم به زور حرف میزنه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه رو اسیر دکتر نکن همین که بلند شده یعنی سالمه خدا رو شکر بقیه اش رو بیخیال 

پسر جاری من ۱۷ ماهگی راه افتاد

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

من پسرم یه سالشه اصلا سینه خیز نرف پیرم کرد ۸ماهگی چاردست و پا رف ۹ماهگی دندون درورد الانم فقط دیوار میگیره میایسته اما تنها نمیتونه روپاش وایسه نگم برات از دلواپسی اطرافیانم 😂همین که ایستاد یعنی قدرتش و داره منتها دیرتر راه میره والسلام