2726

میتونی دارو یا پزشکی بیاری بمون و گرنه برو!دیگه یه سال دیر و زود. خیلی فرقی نمیکنه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میتونی دارو یا پزشکی بیاری بمون و گرنه برو!دیگه یه سال دیر و زود. خیلی فرقی نمیکنه

نمیدونم میتونم یا نه..نتایج کنکور ازمایشیام نشون میداد میتونم ولی نتیجه کنکورم تعجب آور بود...الان خودمم نمیدونمم

حتما برو

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

چون اولا بعد از تموم شدن دَرست سریع مشغول به کار میشی،دوم اینکه متاهلی و امکانش هست که باردار بشی و از اون موقع به بعد به هیچ کارت نمیرسی و الان تا وقتت آزاد تره از موقعیتت استفاده کن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706