2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سوالت مال قدیم نیست؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
خب چطوره ؟راضی هستی؟؟ چرا مجردی؟ 

خوبه.بله.هم میترسم هم اون معیارهایی که میخواستم نداشتن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

فکر کن توی سن ۶۰/۷۰سالگی ک همه دوستات نوه یا حتی نتیجه دارن و جمعه ها توی عرض سفره میشنن و از دیدن بچه هاشون کیف میکنن تو دیگ ن مامان بابا داری نه شوهر نه بچه تک و تنها ک در اخر مجبوری بری سرای سالمندان

در انتظار نی نی 
نه هنوز.... اصلا هم دلم نمی خواد ببینمش دیگه ولی اگر طلق قرار دوباره زنگ زدن باز حرف می زنم. ولی، نظ ...

ان شاءالله که خوشبخت بشی گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

من خیلی میترسم تا اخر عمرم تنها بمونم، فقط دعا میکنم یه‌مورد خوب برام بیاد که مشکلی نداشته باشه بعد ازمحرم صفر ازدواج کنم، هرکی اومده تا حالا به بهونه های الکی ردش کردیم یا دیگه‌خودشون پیگیری نکردن😞😞😞😞😞😣😣😣😣😣😣

2706