2733
2734

منم مجردم و مجرد میمانم خیلی میترسم از ازدواج

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5127970/اگه-میشه-گزارش-بزنید

لطفا

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بستگی داره چقدر عشق بچه باشی.

من عاااااااشق بچه ام. زود شوهر کردم. شوهرم نخاله است. ولی با بچه هام کیف میکنم.

مخصوصا دختر بزرگم، که بعضی ها تعجب می کنند مامانشم.(هر دومون ذوق می کنیم)

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2738

چی شد با خواستگارت دوباره صحبت نکردی؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

پیشنهاد میکنم اگه میخاین ازدواج کنین زودتر ازدواج بکنین وگرنه اگه دیر بخای ازدواج کنی و  بری با یه پیرمرد ازدواج کنی یا طرف بچه داشته باشه و تو بچه دار نتونی بشی اصلا ازدواج نکنین چون حمالیه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2706