2733
2734
عنوان

بیضه های بالا در کودک یکساله

489 بازدید | 4 پست

سلام مامانا میشه بیاید یکم کمک کنید هر کی اطلاع داره دکتر دیروز گفت بیضه های پسرم رفته بالا الان یکسالشه ، ممکنه بیاد پایین و عمل نخواد؟؟ گفته باید جراح ببینه و نظر بده 

خدا جونم منتظر قشنگترین نعمت ات هستم ❤واسه همه چی شکر   

فقط می تونم بگم باید سریع جراحی کنید

چون بیضه ای که بالا رفته زودتر از کار می افته

حتما ببرین جراح ببینه اگه نیاز بود فورا عمل کنید

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
فقط می تونم بگم باید سریع جراحی کنید چون بیضه ای که بالا رفته زودتر از کار می افته حتما ببرین جراح ...

وای خدا نکنه دکتر خودشون گفت ببر جراح ببینه اون نظر میده انشاللله که احتیاج به جراحی نباشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط می تونم بگم باید سریع جراحی کنید چون بیضه ای که بالا رفته زودتر از کار می افته حتما ببرین جراح ...

شما تجربه داشتی عزیزم پسرتون این مشکل داشته؟؟؟ من پسرم یکسالشه تا الان خوب بوده تو چکاب اشون این سرس اینجوری شده؟؟؟

2728

عزیزم همسر من دکتر هستن. 

میگن وقتی بیضه میره بالا وارد لگن میشه اونجا دما بالاتر هست در دمای بالا بیضه از فعالیت می افته. 

نمی خواستم بترسونمت عزیزم

خواستم بهت بگم ضروری هست سریع به دکتر فوق تخصص ببری و هر چی گفتن گوش کنی

ببخشید اگه نگرانتون کردم

انشالله هر چه سریعتر خوب بشن

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان