2733
2739

من قرمز طارم رو پریروز برا نمونه خریدم یک کیلویی بسته بندی 32 تومن.حالا دلم میخواست هاشمی هم بخرم. راستش قرمزش معمولی بود بنظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط اینکه قد میکشید و حجمش دو برابر میشد اینش خوب بود

من خوشم نمیاد برنج زیاد قد بکشه..عطرش برام مهمه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738
هاشمي بيشتر قد ميكشه طارم عطرش بيشتره ،البته من گلستان استفاده نميكنم از شمال ميخريم

هاشمی ک عطرش بیشتره

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
قرمز و بنفش رنگ چیه دیگه. ما خودمون میکاریم دم سیاه دیگه نمیدونم طارم و هاشمی چ مدلیه. وای کیلویی سی ...

گلستان همیشه گرونتره

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
قرمز و بنفش رنگ چیه دیگه. ما خودمون میکاریم دم سیاه دیگه نمیدونم طارم و هاشمی چ مدلیه. وای کیلویی سی ...

یکم از 1 کیلو بیشتر بود 1 کیلو و دویست گرم بود 32 تومن شاید کیلویی 30 تومن بشه گفت. رنگ نایلونش منظورمه قرمز و بنفش  

قیمت برنج داره میره بالا

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706