2737
2734
عنوان

پشت شوهرم جای خط و زخمه

1995 بازدید | 68 پست

کلا چندماهه نمیدونم چرا همش دستاش از انگشتاش تا بالا هی خط و زخم مث ب شاخه گیر کنه یا جای ناخون باشه هست

میگه سرکار اینجوری شده(مسئول فنی شرکته)

امروز دیدم رو کتفش یه خط بزرگ و نسبتا عمیق ک یکم خون اومده بش میگم چرا پشتت اینجوریه میگه به نبشی فلان جا گرفته

نمیدونم چرا نگرانم میگم نکنه جای ناخون زنی باشه دروغ میگه

چندین بار شماره زن تو مخاطبین تلش دیدم ک یا گفته نمیشناسم یا گفته شوهراشون حتما با خط زن هاشون زنگ زدن ولی چت یا چیز خاصی دستگیرم نشده

الان بهش هم بگم میگ تو مریضی چرا تهمت میزنی 

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🤔🤔🤔 مشکوک

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738
2706