2737
2734
عنوان

نظرتون در باره این دیدگاه چیه؟ در مورد مدرسه رفتن بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد تا پنجم خوند چکار کنه بعدش؟

با معلم‌خصوصی یا زیر نظر پدر مادرش درس بخدنه و امتحان بده و نمرات متوسطش هم سرزنش نشه 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
اره ایشون هم اینو میگفتن که توی خونه درس بخونه و امتحان بده بعد از کلاس پنجم

نمیدونم امکانش هست یانه

اگه امکان داشته باشه من صد درصد همین کارو میکنم حتی قبل از کلاس پنجم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

به اینکه حرفش درسته یا نه کاری ندارم...ولی به چشم خودم دیدم کسی که از لحاظ اطلاعات عمومی صفر بود، هیچی نمیفهمید، حتی من یه بار گفتم فلان وسیله چه آپشنایی داره ؟؟؟؟  گفت چه باکلاس، آپشن چیه دیگه، معنیش چیه؟؟؟ بعد بهم خندید..

تا این حد.. ولی تو دانشگاه حتی یه نمره هم زیر 10 نداشت... میگفت حوصله ندارم یه درس‌و دوبار بخونم، واسه همین اونقدر میخونم تا همون دفعه اول قبول شم... فقط واسه نمره، وگرنه از لحاظ سواد و اطلاعات عمومی زیر صفر بود

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
اون قسمت حرفش کاملا اشتباس  این همه مدال المپیاد نمیبینه؟

مدال های جهانی؟ تعدادشون خیلی ناچیزه نسبت به جهان من نت رو نگاه کردم دیدم دقیقا تعداد نخبه های واقعی کمه و اکثرشون هم‌مهاجرت کردن

2738
کدوم‌نصفش رو موافقی

اینکه خلاقیت رو نابود میکنن بیشتر مدرسه ها

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

با ترک تحصیل مخالفم اما

محتوایی که الان داره آموزش داده میشه در مدارس چندان کاربردی نیست و تاثیر چشم گیری در زندگی روزمره فراگیر نداره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
مدال های جهانی؟ تعدادشون خیلی ناچیزه نسبت به جهان من نت رو نگاه کردم دیدم دقیقا تعداد نخبه های واقعی ...

به هر حال اونام توی همبن نظام تا لیسانس خوندن 

و نخبه شدن و رفتن

تاریخی ک کاربریمو ساختم 98/10/20 تاریخی ک فرهنگیان قبول شدم 99/8/9 به خودت باور داشته باش ♡☆
منم با این چیزی که جدیدا از مطالب کتاب درسی دیدم اصلا دوست ندارم اگه بچه ای داشته باشم با این سیستم ...

اره من توی اینستا چندتا مطلب ضدزن دیدم که توی کتابهای درسی اعمال شده 

ولی این آقا که این حرفا رو گفت میگه بر اساس نمره که معیار غلطیه عزت نفس و اعتماد به نفس شخص رو ضربه میزنن و استعدادش رو نادیده میگیرن

نمره برترهای ایرانی البته در مسابقات جهانی سوسک نمیشن:/ این همه مدال جهانی المپیاد داریم ولی خب بحث ...

خودش دکترا داره و اعتقاد داره استعداد اصلیش کور شده

2706