2733
2734

یه شخصی میگه من توی ایران بچم رو فقط تا کلاس پنجم مدرسه میفرستم که خوندن نوشتن و محاسبات اصلی ریاضی یاد بگیره  چون توی ایران خرخونی ملاک موفقیت و تشویق هست نه خلاقیت و ابتکار . چه بسا نمره برتر های ایرانی رفتن تو مسابقات جهانی سوسک شدن ( اصطلاح خودشه) در مقابل نمره برتر های خارجی چون فقط خرخونی کردن نمره گرفتن و اصلا دلیل بر باهوش بودنشون نیست 

خلاقیت و ابتکار بچه توی مدارس ایران نابود میشه

( این حرفا رو یه شخصی گفت بنظرم جالب اومد حرفاش نظر شما چیه) 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

منم با سیستم اموزشی ایران کلا محالفم.

اگه امکانش باشه دوس دارم کلا نره مدرسه فقط واسه امتحانا بره .خودم بهش اموزش بدم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینم گفت کلی دانش آموز خلاق و باهوش و با استعداد داریم که چون خرخون نیستن بر اساس معیار های مدارس ایران شاگرد تنبل تلقی میشن و سرخورده میشن و استعداد و خلاقیتشون رشد نمیکنه

2738

منم با این چیزی که جدیدا از مطالب کتاب درسی دیدم اصلا دوست ندارم اگه بچه ای داشته باشم با این سیستم بفرستمش مدرسه!مخصوصا دختر

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

نمره برترهای ایرانی البته در مسابقات جهانی سوسک نمیشن:/ این همه مدال جهانی المپیاد داریم

ولی خب بحث هول اسکولینگ الان در همه جای دنیا مطرحه، ولی پدرو مادری حق داره چنین تصمیمی بگیره که اینقدر مطالعه داشته باشه و در زمینه آموزش متخصص باشه که بتونه بهتر از مدرسه عمل کنه

منم با سیستم اموزشی ایران کلا محالفم. اگه امکانش باشه دوس دارم کلا نره مدرسه فقط واسه امتحانا بره . ...

اره ایشون هم اینو میگفتن که توی خونه درس بخونه و امتحان بده بعد از کلاس پنجم

2706