2737
2734

امروز خام شده بود یه ذره روش اب ریختم حالم شفته شده مهمونم دارم برنجم ایرانیه قانون یه بندانگشت ابم رعایت میکنم واسه چهارپیمانه برنج چهارقاشقم روغن ریختم

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه بند انگشت هم قانون خودش و داره ،با پیمانه اندازه بگیر،مثلا ۴ تا برنج ۵ تا آب، موقعی که اب ش کامل تبخیر سد طبیعیه یه ذره خشک و زنده باشه  دم کنی بزار دم بکشه خوب میشه ،دیگه اون موقع باز اب اضافه نکن 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738

بعد از اینکه ابش کشیده شد، یه ذره زیرشو اولش زیاد کن بخار که افتاد کمش کن. اگر خام بود کم کم آب بریز

برای مهمون کته؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

هر پیمانه برنج ۱/۵ پیمانه آب بریز، روغن و نمکم بسته به عادت خودتون، زیرشو زیاد زیاد کن با در باز، انقدری بجوشه که وقتی جمعش می‌‌کنی وسط قابلمه یه کمی آب دور و برش باشه، زیرشو کم کن، دمکنی بذار، حدود ۴۰ دقیقه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706