2733
2739
عنوان

تاهمین الان داشتم دنبال پسرم میگشتم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 54 پست

وای یاده بچگیمون افتادم آجیم از مدرسه با دوستش رفته بود خونشون ناهارم راحت خورده بوده بعد خودش پیاده برگشته ، مامانمو بابام به خونش تشنه بودن تو خیابون پیداش کردن ک گویا قصد داشته تو پارکم یکم بازی کنه بعد بیاد😂من خودم یادم نی زیاد فقط ازبس تعریف کردن واسم تصویر سازی شده

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
ریلکس باش شب که باباش اومد بفرست بره باهاش صحبت کنه و شرط بذاره دیگه بدون اجازه مادر جایی نره

یعنی نزنمش همچین ا لان اعصابم ازدستش خورده تانزنمش آروم نمیشم یعنی خدامیدونه چی کشیدم تواین چندساعت 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توکجا بودی که متوجه نشدی بچه ات رفته بیرون؟

خونه بادوستش دم درداشت دوچرخه سواری می‌کرد منم رفتم صداش بزنم دیدم نیستش 

بنشین براش توضیح بده که باید با من هماهنگ کنی بعد بری من حالم بد میشه پسرها از اینکه بفهمند مادرشون ...

اصلا درک نمیکنه بارها براش توضیح دادم 

وای خیلی حس بدیه،ولی اینقدرم نگران نباش ماشالله9سالشه حواسش هست😊

ای خواهر همیشه یع جاش زخمه پسرساده ای هم هست هرکی بگه بیا بریم فلان جا نه نمیاره 

2738

اخی مامانمم همیشه تعریف میکنه میگه بیست و چهارساعت چادر روسرم دنبال داداشت تو خیابونا میگشتم وقتی بچه بود 😁

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
بهش بگو هر جا میره بهت اطلاع بده باهدش مهربون صحبت کن بهش بگو چقدر نگرانش میشی شایدم میترسه هت بگه ا ...

معلومه اجازه نمیدم سره ظهر درست نیست بره خونه کسی مهربونم الان اصلا نمیتونم باهاش باشم بعدشم عزیزم اصلا عین خیالش نیست باز دوباره کاره خودشومیکنه 

خودت مانع شو ب مامان دوستشم برسون ک اجازه ندادی شما بهش و اونم موافقت نکنه . حق دارن خسته شدن از تو خونه موندن اگه با این کرونا ی روزم خواستی بفرستیش خونه دوستش بگو باید با مامانش حرف بزنیم و اجازه بگیریم 

من خوندم تا همین الان دنبال دوست پسر بودم

اومدم بگم خداقوت پهلوان😐🤪🤪

ول کن طفلک رو

الان زدن جواب نمیده

ولی باهاش قهر کن

اصلا باهاش حرف نزن

و

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

وای من آدم وسواسیم فکرم هزارجای ناجور میره اگه جای اسی باشم🤦‍خداروشکر پسر ندارم اصلا ظرفیت ایکاراشون ندارم 😅😅

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند

کلید اتاقشو بردار تا نتونه درو قفل کنه.دختر من دو سال و خورده ای تا میگم نه میگه ناحالت شدم 😞😞😞 میره تو اتاقش درم میبنده ،بچه ها عجیب شدن .ولی اگه الان جلوشو نگیری پس فردا هر کاری خواست انجام میده 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2706