2737
2734
عنوان

خدایا چرا من انقدر شلختم😭😭

543 بازدید | 19 پست

خیلی دوست دارم مرتب باشم. خیلی تمیزم هاا

ولی بشدتت شلختم الان لباسمو گم کردم. شسته بودم خشک شد از روبند برداشتم الان نمیدونم 

کجااااسس😤😤😤😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توشلخته نیستی مث منی. همه جی رو جای مشخص میذارم. ولی یادم میره. دوس دارم مث بعضبا ک میدونن تو کشواول و دومشون چی گذاشتن. اونجوری باشم. ولی یادم نیس هیچی

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
منم تمیزم همیشه لباس اتوشده واراسته میگردم ولی ولی ولی اتاقم بمب ترکیده وسطش داغونه هرچیم جمع میکنم ...

دقیقآ مثل من 

من همیشه لباسم. خودم بویه خوبی میدم ولی اتاقم همیشه نامرتبه😫😫😫😭😭😭

2738
منم تمیزم همیشه لباس اتوشده واراسته میگردم ولی ولی ولی اتاقم بمب ترکیده وسطش داغونه هرچیم جمع میکنم ...

منم همینطوریم  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
توشلخته نیستی مث منی. همه جی رو جای مشخص میذارم. ولی یادم میره. دوس دارم مث بعضبا ک میدونن تو کشواول ...

بخدا از خود تعریف نباشه مثل گل تمیزم مادرم میگه خوشم میاد همیشه بوی گل میدی ولی اتاقم😭😭😭

دقیقآ مثل من  من همیشه لباسم. خودم بویه خوبی میدم ولی اتاقم همیشه نامرتبه😫😫😫😭😭😭

چون همون دقیقه جابجانمیکنی

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
بخدا از خود تعریف نباشه مثل گل تمیزم مادرم میگه خوشم میاد همیشه بوی گل میدی ولی اتاقم😭😭😭

منم روز درمیون لباس میشورم لباس بچم دویاسه باردرروز عوض میکنم. ولی  حوصله مرتب کردن ندارم. تصمیم گرفتم چیزی توخونه نریزم ک نخادجمع کنم

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2706