2737
2734
عنوان

بیاید درامد ماهانتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 80 پست
خوب درس میگه فک کنم هممون باید قید پولای تو بورس رو بزنیم 

نه شما سهمایی که خریدی رو اگه به بهای اندک نفروشی در دراز مدت سود میده من تا شب عید صبر میکنم انشاالله

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
درآمد اگه منظورت درآمد شوهرمه  ک سالی ۳۰۰ ماهی ۲۵ حالا کمو زیادم میشه  ولی خودم خونه دار ...

شغل شوهرت آزاده؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه شما سهمایی که خریدی رو اگه به بهای اندک نفروشی در دراز مدت سود میده من تا شب عید صبر میکنم انشاال ...

من 3 تاشو با ی تومن ضرر فروختم بقیشو نگه داشتم. خوب عذضه اولیه ها هم همش داره منفی میخوره 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 

ما خودمون ماهی ۴ سه تومن پس انداز

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من 3 تاشو با ی تومن ضرر فروختم بقیشو نگه داشتم. خوب عذضه اولیه ها هم همش داره منفی میخوره 

من عرصه اولیه هم دارم ولی الان ۳هفتس اصن بازش نکردم

کسی که میاد تو بورس باید جیگرشو داشته باشه و این پول پس اندازش باشه 

من هیچی نفروختم باهم میریم تا کف 

انشاالله باهم میریم تو سود 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738
حقوقت ن چقده که اینقد پس انداز میکنین

ماهی ۴ حقوق

سه پس انداز

من عرصه اولیه هم دارم ولی الان ۳هفتس اصن بازش نکردم کسی که میاد تو بورس باید جیگرشو داشته باشه و ای ...

خدا کنه درس شه حالا ما با پولی که بهش نیاز نداشتیم وارد شدیم خیلی ها تموم زندگیشون رو گذاشتن تو بورس ایشالا درس شه همه ضرر ها جبران شه 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
خدا کنه درس شه حالا ما با پولی که بهش نیاز نداشتیم وارد شدیم خیلی ها تموم زندگیشون رو گذاشتن تو بورس ...

انشاالله

جدی میگی؟  ن شوخی میکنی مطمعنم  آخه با اون یه تومن چجوری میگذرونید؟

نه جدی میگم.

مستاجریم ولی رهن کامل اجاره نمیدیم اون یه تومنم با برنامه ریزی خرج میکنم.مثلا همه چی برنامه داره مثلا نمیرم دوکیلو میوه بخرم مثلا دو تا موز دوتا سیب مثلا میگم غذا هم به اندازه درست میکنم زیاد نیاد 

2706