2726
عنوان

مامانا بنظرتون نی نیم پسره یا دختره ؟شما چیا دلتون میکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 40 پست

منم بااین شرایط پسره..حتی میگفتن تنبلی دختره همه اون چیزایی ک قدیمیا بلد بودن اشتباه در اومد واس من 😂😂

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنطرم دخترداری

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2728

شیطون جوری نوشتی انگار دوست داری هممون بهت بگیم دختره😂

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
من فقط میدونم بارداری متفاوت جنسیت یکسان،بارداری یکسان جنسیت متفاوت

🤗🤗🤗🤗🤣🤣🤣🤣🤣

من همشون متفاوت بود 

۳تا دختر یه دونه پسر 

تنها چیزی که مشخص بود دختر دارم تهوع بود سر پسرم اصلا نفهمیدم بارداریم چطوری گذشت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
اگه از شیرینی متنفر شدی جوری که کیک خامه ای دیدی عوق بزنی بچه دختره

سر بچه اولم اصن شوهرم همش قنادی بود کیک میگرفت میاورد برام ولی الان کیک ببینم اصن نمیخورم 

فک کنم پسره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706