2726
من 21. سالم بود سال 92‌ لیزیک کردم الحمدلله راضیم ضعیف هم نشده اصلا عینک هم نیاز نیست نه من شماره چش ...

اها عینک لازم دارین ببخش اشتباه متوجه شدم فک کردم میگی بعدش عینک نیاز میشه 😅😄

خدایا شکرت که هر ثانیه و هر لحظه در فرکانس مثبت قرار دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

براي كسي مي خواستم  كلينيك آبان اصفهان؟ شما مطمئن هستي

اره کلینیک ابان 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
من 21. سالم بود سال 92‌ لیزیک کردم الحمدلله راضیم ضعیف هم نشده اصلا عینک هم نیاز نیست نه من شماره چش ...

من الان 17 سالمه یکی از چشمام 1.75یکی 2میخوام برم عمل کنم میترسم نتونم عمل کنم شنیدم شرایطی خاص داره خداکنه بتونم 😪

2728
من الان 17 سالمه یکی از چشمام 1.75یکی 2میخوام برم عمل کنم میترسم نتونم عمل کنم شنیدم شرایطی خاص داره ...

منظورم از شرایط خاص کاری به سنم ندارم 18سالم که شد منظورم مدل ضعفی چشم و.. هست

کمک کنید بهش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5127970/اگه-میشه-گزارش-بزنید

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
من الان 17 سالمه یکی از چشمام 1.75یکی 2میخوام برم عمل کنم میترسم نتونم عمل کنم شنیدم شرایطی خاص داره ...

اره آزمایش اینا میگیرن بعدشم صبر کن 20‌بشی  بعد عمل‌کن 

خدایا شکرت که هر ثانیه و هر لحظه در فرکانس مثبت قرار دارم