2726

سلام عزیزان

من 29 سالمه دوتا زایمان داشتم وبچه هامم شیر خودمو خوردن

سینه هام شل وافتاده شده ب نظرتون راهی هست ک بتونم سفت وخوش فرم بشن

اگه چیزی استفاده کردین ک جواب داده بگید ممنون میشم

حسیـــــــــــــــــــن ارام جانـــــــــــــــم

ورزش کنی جمع میشن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن ماساژ  روغن زیتون سفت و خوش فرم میشه

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
من یه پیجی تو اینستا میشناسم عکس و فیلم هم از قبل و بعد سینه مشتریاش میذاره اما میترسم بهت بدم آدرسش ...

شما استفاده کردی عزیز

واس من بعد چهارسال مث محردیام شد الان باز بچه اوردم شل وول شده

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
ورزش خوبه بی تاثیر نیس ولی اگه واقعا میخای تغیر اساسی بکنه باید عمل لیفت انجام بدی که سخت و دردناکه

وای نه

منظورت پرس واین چیزاس

کلا بافت سینه چربیه وقتی ورزش کنی آب میشه و جمع میشه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2706