2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یعنی چی متوجه نشدم یعنی چون امسال از کنکور کم برداشتن سال دیگه از کنکور بیشتر برمیدارن درسته

مثلا هرسال آموزش و پرورش میاد ی امتحان برگزار میکنه واسه کسایی ک رشته های دیگه هستن تو تربیت معلم نیستن اگ اون آزمون و قبول بشن ک امسالم ظرفیتش حدود 24000اس اگ قبول شدن میتونن معلم شن ولی معلم قراردادی میشن ن مث معلمی ک تو تربیت معلمه و معلمه رسمی هس

❤️
یعنی چی متوجه نشدم یعنی چون امسال از کنکور کم برداشتن سال دیگه از کنکور بیشتر برمیدارن درسته

امسال کم بر نداشتن که ۲۰ هزار نفر برداشتن

میشه برام یه صلوات بفرستی؟ممنون دوستی😘😘   خوشبختی یعنی رشته ات مشاوره باشه
بنظرت سال دیگه از کنکور بیشتر بر میدارن یا کمترش میکنن😔

شما به جای این فکرا درستو بخون عزیزم . اگه رتبه اتخوب باشه یه نفرم بگیرن اون تویی

ببین هر سال این قرتی بازیت هست معلمای عمومی مون فرهنگیان بودن اختصاصی هامون اصلا فرهنگیان نبودن باور کنین مدارس دست ‌پا میشکستن واسشون  یکیم آزمون و مصاحبه هست مثلا معلو زیستمون دکترای ژنتیک داشت با مصاحبه اومده بود

مثلا هرسال آموزش و پرورش میاد ی امتحان برگزار میکنه واسه کسایی ک رشته های دیگه هستن تو تربیت معلم نی ...

پیمانی هستند 

هیچ فرقی ام از نظر حقوق با رسمی ها ندارند

از انسانی ۱۲هزارتا بیشتر برنمیدارن...همه ب ما گفتن امسال همتون فرهنگیان قبولین ولی انقد منطقه ما کم میگیره ک ناراحتیم هممون...

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
2706