2726
عنوان

شوهرم زده زیر قولش مبخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 84 پست
ن ولی تو خواستگاری هم خودم هم خانوادم هزار بار بهش گفتن.

اگه توی شروط عقد گفته بودی نمیتونست ببرتت ولی الان حق قانونیشه

سعی کن تفاهم کنید مساله غیر قابل حلی نیست

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا زندگیا چقد چرت شده تقی ب توقی میخوره طلاق طلاق شماها پستی بلندی زندگیرو درک نکردین !اونوقت بعد ...

عزیزم کامل بخون پیامارو خواهشا خانوادم مریضن.تک دخترم.

از همون اولم شرط گذاشتیم من از تهران نمیتونم برم تو روستا

عزیزم کامل بخون پیامارو خواهشا خانوادم مریضن.تک دخترم. از همون اولم شرط گذاشتیم من از تهران نمیتونم ...

ول کن بعضیا فقط بلدن شعار بدن

به نظر من مساله شما بزرگه اما از اول به طلاق فکر نکن، به بزرگترت بگو باهاش صحبت کنه

اگه بازم زد زیرش کلا این مرد قابل اعتماد نیست، مرده و قولش

عزیزم کامل بخون پیامارو خواهشا خانوادم مریضن.تک دخترم. از همون اولم شرط گذاشتیم من از تهران نمیتونم ...

میدونم گلم درکت میکنم ولی دلیل اصلیت طلاق نباشه شاید خودت ندونی الان راحت باشه ولی بعده طلاق کلی ناراحتی کلی عذاب هست برات مخصوصا توجامعه ما برایه زن مطلقه اصلا یجور دیگ نگا میکنن خب برو باارامش حرف بزن باهاش ارومش کن مطمنن باش اونم درکت میکنه

کم چیزی نیست. دقیقا فامیل ما هم ب همین علت جدا شد.

دختردایی منم سر همین موضوع چندسال بعد عروسی جداشد 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
واقعا زندگیا چقد چرت شده تقی ب توقی میخوره طلاق طلاق شماها پستی بلندی زندگیرو درک نکردین !اونوقت بعد ...

چرا فکر میکنی مسئاله کوچیکی هست؟؟؟؟!!!!!

هر آدمی بستگی به تفکر و احساس خودش زندگی میکنه.

بنده خدا تک دختره

تهران بزرگ شده

چطور بره توی روستا؟؟؟؟

واقعا چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه مرد اینقدر ارزش نداره ک آدم از خانوادش دور بشه

حالا اگر ی جای بهتر از تهران میبرد یه حرفی دیگه بود

ببخشید ها به روستایی های عزیز بر نخوره 

اسی تو که اصلا نمی خواستی بری چرا با کسی که تو روستا بوده عقد کردی شما روستا نمیتونی بری اونم حتما شرایط تهران موندن رو نداره 

2706