2737
2739
عنوان

پایین اومدن سن ازدواج

926 بازدید | 116 پست

سلام😶

چرا ب نظرتون سن ازدواج اومده پایین 

دوستم 17 سالشه بچش 9 ماهشه😑

یا یکی ا اشناها 19 سالشه بچه ی دومش 1 سالشه

و... 

تازه به دخترای این سن و سالی میگن گوجه سبز😑😑😑😑😑😑

اصن قابل هضم نیست برام😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا سن ازدواج بالا رفته این موارد خیلی خیلی کمترن نسبت به موراد ازدواج با سن بالا

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738

چون پدرومادرازرنگ شدن خیلیا دخترای بالاسی سال دارن توخونه. خاهرکوچیکاشون بچه دارن ازترس ترشیدگیه دیگه. 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
همه جا میگن سن ازدواج بالا رفته و جوونا دیر ازدواج میکنن.اونوقت چطوری؟؟

نمیدونم بخدا من الان 17 سالمه کلی خاستگار دارم مامانم میگ سنت بره بالا دیگ برات نمیاد

چون سن بلوغشون اومده پایین یسریا تو سایت گفتن نیاز جنسیشون بالا مجبورن ازدواج کنن

ی بنده خدا از خانومای مسن اقواممون ناراحت بود زود ازدواج کرده بخاطر این موضوع.تو فیلم عروسی دختر خالم گفت:

دلم میخواست که چیزم بر نمیخواست😁😁😁😁😁

2706