2737
2734

نذر مبلغ و... مهم نیس

ختم هم تصمیم گرفتم شبا نخوابم یا یک ساعت بخوابم

پس هرچی بلدید ترخدا بگید ان شاءالله خدا حاجتتون بده و کمکتون کنه 

هرچی نذر چله ختم بلدید بگید 

خیلی خستم خیلی 

خیلی تنهام هیچکس کمکم نمیکنه ولس توکلم به خداس میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی؟❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم امام حسین(ع) گفتن که اگه تا یه هفته جهت حوائج هرروز ذکر ایام هفته رو ۱۰۰۰ بار بگی حاجت روا میش ...

چشم‌حتما ان شاءالله حاجت روا بشی 

چله حشرخیلی خوبه ارامش بخشه  چله بسم ا...سخته  نمازشبم دوست دارم حالتوخوب میکنه  ب ...

چله بسم الله چجوریه

نماز کن فیکون حضرت عباس چله نماز حضرت رسول بسیار مجرب و چله  زیارت عاشوراایت الله حق شناس

چله نماز حضرت رسول چجوریه؟

2738

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

برای حاجتتون 

ان شاء الله حاجت رواشی 

نماز پنجشنبه هم خیلی خوبه

برای منم دعا کن ، مامانجونم توی سی سی یو هست

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

من از نماز شب حاجت گرفتم از سوره واقعه هم همینطور

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

عزیزم من حاجت بچه دار شدن دتشتم هرماه کلی ختم و چله برمیداشتم و نشد ...اون ماهی ک حاجت گرفتم از داییم گرفتم شهیدن ک خوابشو دیده بودن 

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

عزیزم تو فقط باید به خدا اعتماد و ایمان داشته باشی که هواتو داره و حاجتتو میده اونوقت با یک صلوات هم حاجت میگیری

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

بعد البته اون ماه ختم حدیث کسا هم برداشته بود توهم بخون

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706