2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

رنده کن سس و مرغ و نمک و خیارشور بریز بشه الویه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

دوپیازه الو،کوکو،الویه،یا سیب زمینی یومورتا (تخم مرغ ابپز با کره)

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

سیب زمینی تفت داده درست کن

پیاز خلالی شده رو سرخ کن زردچببه بزن بهش بعد سبب زمینی ها رو بریز تو تابه ی سر تفت ک خورد  ی تخم مرغ هم بزن بشکن توش خیلی هم عالی 🙃

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅
2738
دوپیازه چیه ؟

غذای شیرازی 

پیاز هلالی کن سرخ کن نمک و زدچوبه و فلفل بزن بهش سیب زمینیت له کن با گوشتکوب بریز تو پاز سرخ شده زیرش کم کن تا خامیش از بین بره و جا بیفته بعد با ترشی و سبزی خوردن یا لیمو نوش جون کن خیلی خوشمزس

بین عشق و نفرت ی خط باریک وجود داره ....

دلم دوپیازه خواست🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊