2726
تو میرفتی؟یعنی گربه نمیومد تو خونتون؟ پس کک از گربه نیست...از چیز دیگه اومده حالا مطمئنی کک هست ...

ببین  من هر وقت هفته ای یکبار میرفتم گربه رو میدیدم   

بعد میومدم خونه لباسامو میشستم  و گاهی موهامو حوصلم نمیگرفت بشورم   چون موهام پرپشته ولی تنمو میشستم     یهو تو حال خودم بودم میدیدم کک داره دو سه تا رو لباس و پارکت اتاقم       طوری بود که راحت  میگرفتم   زیاد نمیپریدن   بعدش بعد یکی دو هفته  یهو از خواب پاشدم   دیدم زیر پنجره    کلی حشره ریز ریز داره بالا میاد   سر صبح  وحشت کردم    بعد جارو برقی خیلی دقیق کشیدم ک کیسشو  تو اب داغ انداختم  بعد  پودر ریختم زیر پنجره و و اسپری تارمار   زدم   و لباسامو بیرون  تو افتاب گزاشتشتم

تا اینکه بعد چند روز  ک تو اتاقم خبری نبود   اموم اشپزخانه چک کردم دیدم همون موضوع   دوباره برای پنجره اشپزخونه      حشره های  ریز ریز هستن ک  یک انگشت میزنم سریع میمیره  حالا حدس میزنم ک اینا تازه از تخم در امدن  چون خیلی ریزن  زیر شکاف پنجره هم حس کردم  یکم درشت تر داشتن راه میرفتن

خلاصه دو باره همو ن کارا رو کردمم  خیلی  استرس شدید دارم  نمیدونم

تو دامپزشکیا  این همه با گربه سرکار دارن  چطور اونجاها  تکثیر   نمیشن   واقعااذیتم  از طرف ی

این گربه بیچاره  دست دو تا ادم ناجور افتاده  ک برای درمان گربه کاری نمیکنن  و بعد چهار ماه گربه رو ک تاز یکم بزرگ شده از خونه انداختن تو حیاط و حتی ممکنه ولش کنن

من ب خاطر بددسرپرست بودن گربه  هفته ای یکبار  میرفتم و باهاش بازی میکردم و کنسرو مخصوص و غذا میبردم و  نمیدونم چرا این بلا سرم اومد   از طرفی به شدت نگران گربه هستم  و از طرفی سرپرستای گربه نمیزارن حیوونی رو حتی با هزینه خودم  ببرم درمانش کنم   از طرفی خونمونو اینطوری حشره گرفته    

نمیدونم چکار کنم  چند وقته ک با حشره کش در تماسم احسا س بدی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو بیان سم پاشی کنن خونه رو

گربه هم باید بره دامپزشکی با اسپری و شامپو مخصوص شستشو بدن 

سرپرستهای اون گربه احتمالا منتظر پیشنهاد خرید از جانب شما هستن

خدا ازشون نگذره

🌈🖤⛵
2728

منم دس ميزنم ب كك اصا خودم ميگيرمشون و ميكشمشون البته ما گربه خونگي نداريم 

ولي شنيدم اسپند دود كن بشين دودش بره ب فرش و اينا  ميكشتش و تند تند لباساتتنو بشورين جاي زخمم جوش شيرينو با اب خميري كني بزني خوب ميشه 

هی میگم لایک نکن باز لایک میکنی؟❗️لایک نکن 🚷
بگو بیان سم پاشی کنن خونه رو گربه هم باید بره دامپزشکی با اسپری و شامپو مخصوص شستشو بدن  سرپر ...

چه جور سمپاشی کنن اخه

باید وسایل خونه رو خالی کنیم؟؟؟ یا چند روز تخلیه؟؟؟

به نظرتون با حشره کش بایوکیل نمیره؟؟؟؟

چه جور سمپاشی کنن اخه باید وسایل خونه رو خالی کنیم؟؟؟ یا چند روز تخلیه؟؟؟ به نظرتون با حشره کش بای ...

اووو اينقد گندش نكن رو تشكاتون لكه قهوه اي هس؟ يا رولباساتون

اووو اينقد گندش نكن رو تشكاتون لكه قهوه اي هس؟ يا رولباساتون

عزیزم   لکه قهوه ای ندیدم و هیچ گزشی هم ندیدم  ولی هر از گاهی این حشرات ک بعضیاشون ریزترن و بعضیا درشت ترن میبینم

ینی اب بپاشم همه میمیرن؟؟؟حتی تخماش؟

عزیزم   لکه قهوه ای ندیدم و هیچ گزشی هم ندیدم  ولی هر از گاهی این حشرات ک بعضیاشون ریزترن ...

تخماشو مگه ديدي؟ نه اوني كه من ميگم بايد يه دو دقيقه تو اب باشن

عزیزم کک اگه توی رخت خواب و پتو هم رفته میتونی بندازی توی حیاط زیر نور خورشید اینجوری دیگه هیچ ککی توی پتو ها نمیمونه

برای خونه هم میتونی سم مخصوص بگیری و بزنی یه ۲۴ ساعت خونه نباش بعدش همه چی اوکی میشه

در ضمن برای لباسات هم میتونی همون کاری با پتو ها کردی بکنی...

من تجربشو داشتم واقعا عذاب اورِ وقتی کک میکنه دیگه جاش تا ۱۰ روز میخارید😫😫

ببین  من هر وقت هفته ای یکبار میرفتم گربه رو میدیدم    بعد میومدم خونه لباسامو میشست ...

والا کک فکر نمیکنم با دست و به راحتی بمیره، ما یه مدت داشتیم میگرفتمشون مینداختم توی ظرف آب یذره مایع ظرفشویی میریختم تو آب درجا میمردن ولی یه بار نریختم اومده بود کنار ظرف و پریده بود بیرون چون دیگه ندیدمش

عزیزم کک اگه توی رخت خواب و پتو هم رفته میتونی بندازی توی حیاط زیر نور خورشید اینجوری دیگه هیچ ککی ت ...

دوست عزیز خدا رشکراصلا جای خارش و گزیدگی ندیدم

برای ما فعلا امکان تخلیه خونه وجود نداره به نظرتون هیچ سمیهست ک خودم بخرم و بزنم؟ مثل بایوکیل یا مهان....

2706