2733
2734

حالم خیلی بده مگه چیکار کردم ک اینجور باید زجربکشم وشاهد خوشیا مردم باشمو فقط حسرت بکشم مگه ی بچه چیه خدا ازما دریغ کرده اونوقت اونایی ک بعد ماازدواج کردن بچه دوم سومشونو یاحاملن یابدنیا آوردن من همچنان داروندارمو خرج تنبلی تخمدان لعنتی میکنمو ازاین دکتر به اون دکتر آخرشم هیچی به هیچی فقط حسرت وآه..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ایشالا همه تلاش هات به نتیجه برسه عزیزم  

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....
2738

توکلتون به خدا باشه 

زمانش که برسه شما هم بچه دار میشین 

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.

عزیزم غصه نداره واقعا چون علاج داره و دامنت سبز میشه اون موقع که خدا بخواد و وسیله درمانت رو بزاره جلو پات ' سعی کم در کنار درمان دمنوش پونه نعنا نبات ' عرق کاسنی فراوان بخوری و از خوردن خرمالو بپرهیز 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر

عزیزم امیدت به خدا باشه...انرژی های منفی رو از خودت دور کن...خیلی ها رو حتی تو این سایت بودن که با تنبلی تخمدان باردار شدن...استرس هیچ کمکی بهت نمیتونه بکنه...مطمئن باش تو هم دامنت سبز میشه...به حق الله

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙

عزیزم ناراحت نباش☹️انشالله خدا بهت یه نی نی میده🙁حتما یه حکمتی هس الان خدا بت نمیده بچه رو 🙁😕ولی بلخره یه روز ک میده😕شکر نعمت، نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند😕درست گفتم یا ن😂😐

فعلا حالم خیلی خوب خرابه💔🥀

هرچیزی زمان خودش رو دارخ تا زمانش نرسه انجام‌نمیشه ما ادما الکی اصرار داریم که زودتر از وقتش به دست بیاریم و خودمونو ازار میدیم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706