2737
2734

سوپ اماده بگير  

ازاين پودرا

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیاز رو نگینی خرد کن ومرغ وجو پرک ودوتا حبه سیر وهویج وکرفس نگینی بریز بزار بپزه میتونی این دوتا رو هم نریزی بعد اخرای کار سبزی ورب ورشته بریز .میتونی مرغت رو هم ریش ریش کنی.

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

سوپ ساده

سیبزمینی هویج رنده شده میزاری نیم ساعت بپزه  همراه جعفری خورد شده. حدودا 3 لیوان اب. بعدش مرغ پخته ریش شده با نصف لیوان اب مرغ اضافه میکنی نیم ساعت اخر دوقاشق رب گوجه تفت میدی بهذهمراه رشته سوپ اضافه میکنی 20 دقیقه بعد امادست با ابلیمو نوش جان میکنی

2738

منم بگم یا کافیه🥺اخه همه از سوپام تعریف میکنن

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

سیب زمینی نگینی

پیاز نگینی

هویج نگینی

سینه مرغ 

جو پرک

ادویه

آب

میزاری بپزه وقتی پخت 

بهش سبزی جعفری یا گشنیز خرد شده اضاف کن و رب گوجه و ی قاشق کم روغن 

مرغ ها رو بعدش ریش ریش کن 

آخر کار رشته سوپ اضاف کن  یخورده دم بزار بعد اگه خواستی کمی آبلیمو بزن😋

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃
بعد چ قد بمونه میپزه؟

بستگی به قطعات غذات داره درشت باشه دیر تر میپزه 

من نهایتش 40 دقیقه طول میکشه

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃
مرصی عزیز دلم😘😍❤

خواهش میکنم گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706