2726

حس میکنم زندگیم یکنواخت شده همش فکر و خیال، مشکلات اقنصادی ، من شوهرم کم حرفه خودمم حرف زیاد میزنم ولی حس میکنم زندگیم خیلی یکنواخت و بی روح شده، شوهر من صب تا شب سرکاره فعلا ولی خب بعضی روزا ک باهمیم دوس دارم ی جوری باشه ک حوصلمون سرنره بتونم جذبش کنم ک نتونه ازم دل بکنه ، ولی ما تو خونه یا پای فیلم میشینم فقط فیلم میبینیم خیلی گم پیش میاد باهم وقت بگذرونیم تفریح کنیم . شماها چیکار میکنین تو خونه واقعا ؟؟ من خیلی حوصلم سرمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میریم تو حیاط چایی میخوریم تخته نرد بازی میکنیم فیلم میبینیم گاهیم اشپزی .گل میکاریم اگه گوشت یا میوه ای بخریم که زیاد باشه با هم مرتب میکنیم الانم که درگیر اتاق بچه ایم

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

شاید بیمزه باشه ، من یه لیوان چای میریزم یا کاپوچینو درست میکنم میزارم وسط بعد با سنگ کاغذ قیچی هرکی ببره یه قلپ میتونه بخوره ، بازی انلاین ، و کاری این شکلی 

بعضی وقتا هم یگم تو بشین منم هی میرم لباسامو از تو کمد در میارم میپوشم شوی لباس براش برگزار میکنم 😁

2706