2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوست دارید یکی بخاطر دل خودش سر شما داد بزنه!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728

سعی کن روزی چهارده تا بادوم درختی بخوری، گرمی بخور اعصبانی میشی راه برو ولی داد نرن، اسطو قدوس و گل گاو زبون بخور

ورزش کن

سعی کن زیاد خونه نمونی یا خونه ای از اتاقت در نیای که بخوای زیاد باهاشون روبه رو بشی

کلا زیاد دلخوشی نیست جو اقتصادی هم مزیت به علت هست، همه اینا اعصاب نمیذاره واسه آدم

شماهایی که داد میزنید تو خونه برادر بزرگ تر هم دارید؟ 

از سوالت فهمیدم چقدر دختر نکته سنج و باهوشی هستی فدای تو بشم خدا امثال تو گل دختر رو بیشتر کنه و زیاد کنه تا زمین گلستون بشه 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
اره من ازدواجم به هم خورد خانوادمم خیلی پرو بال دادن به هین اتفاق .بعد بیکار هم هستم حسابی عصابم خرد ...

عزیزم هر کس یه بخت و اقبالی داره، بخت شما هم میاد آن شاالله. ای کاش مشاوره هم بری

میدونم شرایط سختی داری

از سوالت فهمیدم چقدر دختر نکته سنج و باهوشی هستی فدای تو بشم خدا امثال تو گل دختر رو بیشتر کنه و زیا ...

خدا نکنه عزیزدلم😍شما محبت دارید خانومی خدا امثال شما مهربونارو هم زیاد کنه خوشگلمم❤️❤️❤️

2706