2733
2734

اگر توقعاتوشونو بیارن پایین یه رابطه معمولی محترمانه تا آخر عمر خواهیم داشت...

ولی میگن باید زیاد با ما باشی،و پدرشوهرم و مادرشوهرم علنا بازبونشون میگن تو باید به ما برسی ما پیریم...

یعنی علنا پرستار گرفتن برا خودشون نه زن برای پسرشون.

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در سال 3 -4 بار می بینمش . عید یا عروسی یا عزا  در حد سلام و احوالپرسی خونه هم بیان براش چای ...

وای چ کارزشتی

نمیدونم چه حکمتیه وقتی میمیری میشی عزیزدل همه ههههه

معمولی ، صمیمیت زیاد بینمون همیشه باعث دخالت ها و کارای ما به جاش میشه ، برای همین حد و حدود خودم رو رعایت میکنم تا همیشه احترام بینمون باشه ، در صورتی که دلم میخواست مثل مادر و دختر خیلی صمیمی باشیم ولی متاسفانه رفتارها ایجاب می‌کنه برخلاف میلم عمل کنم 

2738

من که رابطه خوبی دارم...دیگه تو این دوره مادرشوهر و عروس این چیزها تموم شده رابطه ها بهتر

توواین کرونا گرفتم دوهفته تموم واسه من غذا درست کرد اورد بنده خدا میگفت مادرت دوره نیاد من یک کوچه س برات میفرستم..

خيلي بدجنسه😔دو هفته مياد شهرستان خونه ما ميمونه واسه خودش پادشاهي ميكنه.سر سفره خونه خودم غذايي كه ...

الهی عزیزم

در سال 3 -4 بار می بینمش . عید یا عروسی یا عزا  در حد سلام و احوالپرسی خونه هم بیان براش چای ...

چرا تف؟ !

اعتراض نمیکنه که چرا ازم کناره گیری میکنی؟!

واسه من دو روز نرم هزاران حرف برام درمیارن و هزاران گله میکنن

و تهدید کردن اگر اینجوری کنید تنها میمونید ما به شما احتیاج نداریم!!شما به ما احتیاج دارین!!!

.
من که رابطه خوبی دارم...دیگه تو این دوره مادرشوهر و عروس این چیزها تموم شده رابطه ها بهتر توواین کر ...

خداخیرش بده

2706