2737
2734
عنوان

شوهرمه ولی از دوسپسر کمتره واسم

254 بازدید | 21 پست

از هیچ کاریش خبر ندارم

هرکاری میکنه بهم نمیگه انگار من آدم نیستم

نقشم تو این زندگی مثه یه مترسکه

میخام دیگه شوهرم واسم مهم نباشه و اصلا کاری به کارش نداشته باشم ،خوبه این روش؟

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
اگه بتونی عالییی

آره میتونم

ولی میگم نکنه غلط باشه این کار بعدا پشیمون شم

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجوریه شوهرم صبح تا شب سرکاره شب بیاذ خونه هیچی حرف نمیزنه فقط من میگم و میخندم 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2728
تابحال دلیلش رو پرسیدی؟

نه

ببین مثلا بابام مریضه 

امروز بهش گفتم رفته دکتر

بدون اینکه به من بگه پاشده رفته پیش بابام درمانگاه

یا مثلا نرفته سرکار اصلا به من نمیگه ک خونه بوده و سرکار نرفته

عقدیم 

چرا همه نسبت به شريك زندگيشون گارد ميگيرن، چرا كمي جاي كل كل كردن و دعوا كردنو كم محلي روش برعكسشو امتحان نميكنين بجا اينكه بي تفاوت بشين و بي خيال جلوه بدين و زندگيتونو به كام جفتتون تلخ كنيد و بيشتر از همه خودتون اسيب ببينين لطفا لطفا لطفا اين وقتي كه دارين هدر ميدينو با محبت و مهربوني و صبوري بگذرونين و به همون اندازه زمان بذارين ببينين نتيجش چيه

نه ببین مثلا بابام مریضه  امروز بهش گفتم رفته دکتر بدون اینکه به من بگه پاشده رفته پیش بابام ...

خب کارش بد نبوده که به پدرت سر زده.

اما بهتر باهاش صحبت کنی ...اونم با زبون مهربونی و نه طلبکارانه...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738
چرا همه نسبت به شريك زندگيشون گارد ميگيرن، چرا كمي جاي كل كل كردن و دعوا كردنو كم محلي روش برعكسشو ا ...

ببین اون از من توقع داره هرجا میرم بهش بگم

چرا اونم اینجوری نیس؟

اصلا منو آدم حساب نمیکنه ، رفته به بابام سر زده بدون اینکه هیچی به من بگه ، انگار من آدم نیسم 

بخدا بغض کردم وقتی مامانم گف فلانیم اومده بود درمونگاه و من هاج و واج اصلا خبر نداشتم از هیچی

خب کارش بد نبوده که به پدرت سر زده. اما بهتر باهاش صحبت کنی ...اونم با زبون مهربونی و نه طلبکارا ...

کارش بد نبوده آره ، اما نباید به من میگف ؟ من آدم نیسم مگه؟

خوب ازش بخاه بهت بگه 

من خودم از اینایی بودم ک نمیگم 

دوست پسرم ناراحت میشد.ازم خاست بهش بگم هم اون میگ هم من البته دگ الان نامزدیم 

خوب بهش بگو بگو من باید اطلاع داشت باشم و اینک دوس دارم بهم بگی 

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
خوب ازش بخاه بهت بگه  من خودم از اینایی بودم ک نمیگم  دوست پسرم ناراحت میشد.ازم خاست بهش ...

کلا مدلش اینه از اول

انقد که بابا مامانمو آدم حساب میکنه منو نمیکنه

ببین اون از من توقع داره هرجا میرم بهش بگم چرا اونم اینجوری نیس؟ اصلا منو آدم حساب نمیکنه ، رفته ب ...

اگ ازت توقع داره باید بهش حرف بزنی و بگی بگی همونطور ک تو توقع داری منم دارم ازت 

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
باید بگی بهش دگ خودت نگی ک نمیدونه 

گفتم 

مثلا تاریخ عقدمونو ک مشخص کرد و محضر گرف بجا اینکه اول بیاد به من که زنشم بگه زنگ زد ب خانوادم گف

2706