2733
2734
عنوان

مشورت لازم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 45 پست

میدونید ظاهرا خیلی مهربون بود ولی یهو قاطی میکرد، در حالی که من اصلا چیزی نگفته بودم ، یادمه ی بار نگرانش بودم چون تو شرکتشون دعا کردهبود تپش قلب داشت چون خیلی عصبی بود و نگران بودم بهش پیام دادم حالشو پرسیدم فقط زنگ زد با داد و بیداد هر چی دوست داشت گفت.خیلی دلم شکست .دیگه جوابشو ندادم تا  عذرخوای کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مهم اینه که تو با بودن باهاش ارامش نداری !!!!من این راه رفتم قبلا !!الانم وقتی بهش فک میکنم می ...

واقعا احساس حماقت میکنم چون حتی بهم خیانت کرد! اونم با دوست صمیمی خودم ، واقعا کسانی که بهشون اعتماد داشتم انقد لجن بودن

2728
2738
ببین برای خودت یه فعالیت مفید و زمان بر درست کن که حس خلا نکنی کلاس ابرنگ برو یا باشگاه یا یه کار ...

میخواستم باشگاه برم که باشگاه های نزدیکم بسته ان دارم روی ی پروژه شخصی کار میکنم ولی نمیتونم به این موضوع فک نمکنم

این چیزای اینقدر به ادم اعتماد به نفس و حس خوب میده فقط باید تجربه ش کنی

اعتماد به نفسمو اون گرفت همش مسخره ام میکرد ازم ایراد میگرفت الان فک میکنم میگم چرا نزدم تو دهنش از خودم بدم میاد که چرا بهش اجازه دادم بهم بی احترامی کنه

ببین اگه اونم خواستار برگشتنته برگرد وگرنه خودتو کوچیک کن چون خودت بعد این اتفاقا دوباره بخوای ...

هیچی نگفته ، راستش 5شنبه هفته پیش تموم شد و امروز دوشنبه است تو این چند روز چیزی نگفته فقط من ی بار براش ی پست فوروارد کردم

2706