2733
2734
عنوان

مشورت لازم دارم

173 بازدید | 45 پست

سلام به همگی، من تازه از ی رابطه افتضاح اومدم بیرون 

البته خیلی دردناک بود و به طرز مسخره ای تموم شد

و من خودمم میخواستم تموم بشه اما حالا که ی هفته هم نشده میخوام دوباره برگردم به همون رابطه افتضاح 

خودم میدونم خیلی بده ، واقعا نمیدونم چیکار کنم ، شاید بگید خوب خیلی واضحه چیکار باید بکنی اما الان واقعا احساس تنهایی شدید میکنم . برای همین اومدم نی نی سایت اکانت ساختم

حالم بده

من سه سال باهاش دوست بودم تو این سه سال به هر بهانه ای دلمو مشکوند . بعد که میدید ناراحتم میومد عذرخواهی میکرد و من میگفتم اشکال نداره ، هیچکس کامل نیست. منم بالاخره ایرادایی دارم که اونو اذیت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولش کن بابا ...تنهایی رو تحمل کن ولی چیزی که بالا اوردی رو قبول نکن

میدونی گفتنش ساده است اما عمل کردن سخته، همین الان که دارم مینویسم دارم گریه میکنم ، راستش این تنها آدمی بود که از من خوشش میومد

2738
خودت با کاری سرگرم‌کن ترس از تنهایی یه اشتباه دوبار تکرار کنه که اسیب ش هزار برابر  میتونی با ...

ی بار رفتم پیش مشاور بهم گفت رابطه تموم کن پارسال بود، هزینه مشاور الان برام مقدور نیست ، چون الان بیکارم و پس از اندازم تقریبا تموم شده

میدونی گفتنش ساده است اما عمل کردن سخته، همین الان که دارم مینویسم دارم گریه میکنم ، راستش این تنها ...

اون تنها شخصی نبود که ازت خوشش میومده باور داشته باش کسای دیگه ای هم هستن که به وقتش میان سراغت .اگه ازت خوشش میومده چرا عذابت میداده؟

ی بار رفتم پیش مشاور بهم گفت رابطه تموم کن پارسال بود، هزینه مشاور الان برام مقدور نیست ، چون ...

سعی ‌کن خودت با کاری سرگرم کنی..یه چیزی شروع کن مثلا شمع سازی..جعیه سازی..مکرومه بافی تا ذهنت مشعول باشه 

اتفاقات بدش مرور کن تا یادت باشه چکارت کرده 

قرار بود ازدواج کنیم

عزیزم مهم اینه که تو با بودن باهاش ارامش نداری !!!!من این راه رفتم قبلا !!الانم وقتی بهش فک میکنم میگم چقد احمق بودم واقعا 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2706