2726

استوری میذاشتم فقط ی مخاطب خاص ببینه تو واتس اپ بقیه رو مخفی میکردم ...اونم چه استوری های مزخرفی

کاش اون زمان انگشتم قطع میشد .🥺تایپ نمیکردم 

یا ی خواستگار اومده بود واسه صحبت ی جلسه رفتیم بیرون من عر عر میخندیدم اصلا این مدلی نیستم نیشم همیشه باز باشه اون روز نمیدونم چم شده بود   

ادا اطوارایی که تو روز عروسیم تو ماشین عروس درمیاوردم😐😐😐

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به پسر عموم گفتم بهم ۳۰۰ت قرض بده بخاطرش خیلی چیزا رو جلوش لو دادم

اخرم دیگه تلفنامو جواب نداد

خز ترین کاره عمرمم

خاک تو سرم 

اون موقع ۱۸سالم بود

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
منم واسه یه نفر استوری تو واتساپ میذاشتم که فقط اون میدید اما پشیمون نیستم اون زمان چون دلم میخواست ...

من الانشم میکنم.😑

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)

يه بار با دوست پسرم رفتم بيرون ٣تا از دوستاش هم تو ماشين بودن ميخواستن برن خونه ببينن اينا پياده شدن رفتن گفتم كارشون طول ميكشه ديگه😂 منم نشستم ارايش كنم ديدم ريملم خشك شده اوردم جلو دهنم تف كردم توش يهو برگشتم ديدم دوست دوست پسرم اومده كنار پنجره الكل و جا گذاشته بودن واااى خيلى بد بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706