2737
2734
عنوان

حس ششممممممم پلیززززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 239 پست
😂😂.نظرت در مورد حس ششمم چیه؟

عالی بودی..هرچی گفتی دقیق و درست بود..لجبازیامون...دخالتای بقیه...ریختن حرفام توی دلم..دوست داشتن همسرم...همش درست بوووووووود😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩😍

گروه آبی💙وزن فعلی ۷۷...وزن هدف ۶۷...💙💘💘💦
عالی بودی..هرچی گفتی دقیق و درست بود..لجبازیامون...دخالتای بقیه...ریختن حرفام توی دلم..دوست داشتن هم ...

بیا تاپیک ک زدم

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی منتظرش نیستی باردار میشی و زندگی شما ب کل تغییر خواهد کرد 

جوابم منم بدین به پسر عمم میرسم خوشبخت میشم باهاش

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2731
صبرداشته باش

بنظرت من به خلیل پسر عمم میرسم و خوشبخت میشم  تو رو خدا جوابمو بدین

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
بنظرت نی نی م میمونه یا سقط میشه..؟! خواهشاا جواب بدین ممنونتون میشم 

میمونه برات عزیزم فقط باید مراقبش باشی و توکل کنی ب خدا😊

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2738

با اجازه اسی عزیز

دوستان 

ختم زیارت عاشورا گذاشتم 

بیاین برا حاجت هم دعا کنین تاپیک اخرم هست

تایم خاصی نداره 

هر کی هر چند دور میتونه بخونه بگه کلا ۴۰تا زیارت عاشوراس ن اینکه هر کس ۴۰دور بخونه هرکس هر چند دور ک در توانش بود حتی ی دور

التماس دعا🌹

اسی قبول نمیشی 

داداش من حسن راجب خدم جواب نمی‌ده 😂 جواب خدمم بده 

الان تو چ حاله هنوز درد داره؟ کی میحرفه باهام؟ 

دخترکی هجده ساله محکوم به جوانی و محکوم به عشق همسر . ادم های این شهر اسکیت های دخترک را جرم ولی اسکیت های پسر ۲۹ ساله را مهارت و حرفه میدانند عدالتتان این بود؟من و شما پناه اهالی نی نی سایتیم برعکس همتون کاری به راست و دروغش ندارم هم گناهش پای خودشه هم قاضیش یکی دیگس وظیفم راهنماییه :). لطفاً غلط املایی نگیر .کاربر olllll خواهرمه

فقط جواب اسی و میدم نمیشی

دخترکی هجده ساله محکوم به جوانی و محکوم به عشق همسر . ادم های این شهر اسکیت های دخترک را جرم ولی اسکیت های پسر ۲۹ ساله را مهارت و حرفه میدانند عدالتتان این بود؟من و شما پناه اهالی نی نی سایتیم برعکس همتون کاری به راست و دروغش ندارم هم گناهش پای خودشه هم قاضیش یکی دیگس وظیفم راهنماییه :). لطفاً غلط املایی نگیر .کاربر olllll خواهرمه
2706