2737
2739
عنوان

حس ششممممممم پلیززززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 239 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه لطفا یکمم از من بگی واینکه اصلا باردار میشم یا نه؟اگه اره کی؟

آدم خوب و مهربونی هستی اما گاهی یخورده عجول میشی وباید بگم بله باردار میشی کافیه یه خورده دیگه صبوری کنی

2728
حرف زدن فایده ندار چون من هرچقدرم بگم حرف حرف مادرشه خیلی بهم تهمت زدن یه بارم منتظر شوهرم بودم شوهر ...

خواهشا از خانواده شوهرت دوری کن و برید جای دیگه زندگی کنید نزدیک نباشید

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
عزیزم زیاد نمیتونم ج بدم تو تاپیکام هست چون واقعا اذیت میشم نمیتونم تک ب تک ج بدم شما بهم درخواست بد ...

عزیزم به من حست و میگی  و اینکه کی باردار میشم 

یه قرعه‌كشي اسم نوشتم نفر چند اسمم درمیاد

2738

خدایی من تاپیک زدم جواب  یه سوالمو   دادین فقط بزارین من بپرسممم

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
دست نمیکشه ازمادرش چند سری خونه خواستیم بخریم نذاشتن الان که اصلا با این وضع نمیتونیم بخریم

ای بابا چی بگم ان شاءالله مشکلت حل بشه 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
اوهوم 

اینم بگو بهم لطفا 

حس عشقم درمورد من چیه؟ 

هم ک میبنیم؟ 

منو دیگ نمیخواد؟

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
2706