2733
2734

@Ak1802    

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جونم 

عزیزم اسی کارتون داره

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
مرسی عزیزم دوروزه دنبال شمام.یه تاپیک زدید راجع مریض شدن فامیلتون میخواستم ببینم چه اتفاقی براشون اف ...

آنسفالیت ؟
بیماریون چجوریه ؟ 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
2738
اول به اشتباه دکتر تشخیص کرونا داد بعداز پنج روز حالش بدتر شد هوشیاریشو از دست داد بردیم بیمارستان گ ...

ببین کاملا همین بود
الان برات توضیح میدم کامل
فقط اینو زودتر بگم که فامیل ما خوب خوب شد 

ببین بزار کامل بهت بگم
فامیل ما (که نسبت خیلی نزدیکی بهم داره ولی نمی گم که شناسایی نشم)
اول تب می کنه میبرن دکتر میگن کروناس
بعد میگن برو خونه بمون تا خوب شی
میره خونه تبش بیشتر میشه و بیهوش میشه
آمبولانس میاد و بازم میگه کروناس
میرن بیمارستان
توی بیمارستان آزمایش میده میبینن کروناش منفیه
و تازه دکتر اونجا تشخیص آنسفالیت میده

خواهرزادم فقط تب و سردرد داشت دکتر بی وجدانش فقط با یه آزمایش خون گفت کرونا داره فقط ببرید خونه تا چهارده روز قرنطینه کنید دیگه خدا رحم کرد روز پنجمشدیدم هی داره بدتر میشه حرف نمیزنه اصلا یکسره ام خواب بود ترسیدم زنگ زدم چهل سی گفت این عادی نیست ببرید بیمارستان که سریع بستری شد

2706